Novazone

NOVAZONE - O Nas

Nowoczesne centrum logistyczne

Jesteśmy nowoczesnym centrum logistycznym. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania z zakresu logistyki dla e-commerce i nie tylko, a także w obszarze wsparcia dystrybucji.
Stale rozwijamy się dla Ciebie.

Dajemy Ci kontrolę
nad Twoimi wysyłkami

Dostarczamy rozwiązania logistyczne dostosowane do potrzeb Twojego biznesu. Zdejmujemy z Ciebie ciężar obsługi zamówień, a jednocześnie zapewniamy Ci stałą kontrolę nad wszystkimi procesami.
Fulfillment

Fulfillment

Zapewniamy kompleksowe usługi logistyczne w modelu fulfillment – od przyjęcia towaru, poprzez pakowanie i wysyłkę, po obsługę zwrotów i reklamacji.

Cross-docking

Cross-docking

Twoi Klienci otrzymają towar jeszcze szybciej, a Ty zminimalizujesz koszty. A wszystko to dzięki współpracy w modelu cross-docking.

hero_image_07

Udostępnianie produktów

Wspieramy rozwój sprzedaży sklepów internetowych, oferując im udostępnianie produktów w kanałach B2B/B2C czy współpracę w dropshippingu.

Omnichannel

W rozwiązaniu omnichannel, zintegrujemy wszystkie Twoje kanały sprzedażowe i kompleksowo obsłużymy przechodzące przez nie zamówienia.

Nasze usługi

Usługi logistyczne – wsparcie Twojego eCommerce od A do Z

image_illustrations_02

Co robimy?

Świadczymy usługi z zakresu logistyki dla e-commerce w modelu fulfillment (magazynowanie, pakowanie, wysyłka, obsługa zwrotów i reklamacji) i cross-docking. Oferujemy także wsparcie dystrybucji w modelu dropshipping i omnichannel.

image_illustrations_03

Komu pomagamy?

Nasze usługi kierujemy do wszystkich eCommerce, bez względu na wielkość. Szczególnie zależy nam na małych i średnich firmach, bo chcemy dać im równe szanse konkurowania oraz wspierać ich rozwój poprzez dostęp do logistyki dotychczas zastrzeżonej tylko dla gigantów e-commerce.

image_illustrations_05 (1)

Dlaczego my?

Powierzając nam logistykę, zaoszczędzisz mnóstwo czasu i pieniędzy na rozwój swojego eCommerce. Zyskasz także dostęp do nowych kanałów dystrybucji, a tym samym szansę na wzrost sprzedaży.

Novazone w skrócie

Konkretne rozwiązania

Na start zamieniamy Twoje potrzeby w konkretne rozwiązania. Z nami zyskasz wszystko, czego potrzebujesz, by rozwijać swój biznes e-commerce.