Novazone
Kto nam zaufał?

Fulfillment – opinie

Zapewniamy korzyści. Wiemy, że to tylko słowa. U nas odzwierciedlają je rekomendacje naszych klientów. Zobacz, kto nam zaufał.

Na start zamieniamy Twoje potrzeby w konkretne rozwiązania. Z nami zyskasz wszystko, czego potrzebujesz, by rozwijać swój biznes e-commerce.

Potrzebowaliśmy miejsca na przechowywanie niestandardowych towarów. Z pomocą przyszło nam Novazone zapewniając profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do naszych potrzeb. Znaleźliśmy wszystko, czego szukaliśmy.

Michał Drozdowski
Franklin Products

Dzięki współpracy Trzech Zórz i producentów z Novazone, mam dostęp do dowolnej ilości towaru, kiedy tylko potrzebuję i bez zamrażania pieniędzy! A do tego wszystkie zamówienia z mojego sklepu są pakowane zgodnie z wytycznymi w duchu zero waste.

Karolina Grochowska
Trzy Zorze

Odkąd współpracuję z Novazone, mam więcej czasu na rozwój e-sklepu. Nie muszę się już zajmować pakowaniem zamówień, obsługą zwrotów czy długimi negocjacjami z dostawcami towaru.

Dr Elzbieta Senkara
Senkara

Zwiększyć sprzedaż produktów Holland & Barrett na rynku w Polsce i mieć dostęp do profesjonalnych usług logistycznych – to był nasz cel. Poszukując skutecznych rozwiązań, trafiliśmy do Novazone. Dzięki nawiązanej współpracy, nasze suplementy są udostępnianie w różnych miejscach w sieci i widoczne dla klientów B2B/B2C. A wszystko to bez większych inwestycji!

Wiktor Sopel
Nomalogic