Novazone
Zobacz, co zyskasz

Fulfillment – korzyści

Przełącz firmę na fulfillment realizowany przez nas i odkryj pakiet korzyści. Zarabiaj jeszcze więcej i jeszcze szybciej.

Fulfillment – opinie

Kto nam zaufał?

Zapewniamy korzyści. Wiemy, że to tylko słowa. U nas odzwierciedlają je rekomendacje naszych klientów. Zobacz, kto nam zaufał.

Potrzebowaliśmy miejsca na przechowywanie niestandardowych towarów. Z pomocą przyszło nam Novazone zapewniając profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do naszych potrzeb. Znaleźliśmy wszystko, czego szukaliśmy.

Michał Drozdowski
Franklin Products

Dzięki współpracy Trzech Zórz i producentów z Novazone, mam dostęp do dowolnej ilości towaru, kiedy tylko potrzebuję i bez zamrażania pieniędzy! A do tego wszystkie zamówienia z mojego sklepu są pakowane zgodnie z wytycznymi w duchu zero waste.

Karolina Grochowska
Trzy Zorze

Odkąd współpracuję z Novazone, mam więcej czasu na rozwój e-sklepu. Nie muszę się już zajmować pakowaniem zamówień, obsługą zwrotów czy długimi negocjacjami z dostawcami towaru.

Dr Elzbieta Senkara
Senkara

Zwiększyć sprzedaż produktów Holland & Barrett na rynku w Polsce i mieć dostęp do profesjonalnych usług logistycznych – to był nasz cel. Poszukując skutecznych rozwiązań, trafiliśmy do Novazone. Dzięki nawiązanej współpracy, nasze suplementy są udostępnianie w różnych miejscach w sieci i widoczne dla klientów B2B/B2C. A wszystko to bez większych inwestycji!

Wiktor Sopel
Nomalogic
Odkryj naszą ofertę

Fulfillment – jak zacząć?

Na start zamieniamy Twoje pytania w konkretne odpowiedzi. Zobacz, jak krok po kroku będzie wyglądała nasza współpraca.

 • 1

  Podpisanie umowy

 • 2

  Integracja magazynu z Twoim eCommerce

 • 3

  Przekazanie Twojego towaru na magazyn

 • 4

  Udostępnienie towaru na platformach B2B/B2C

 • 5

  Sprzedaż towaru