NOVAZONE - nowoczesne centrum logistyczne

O nas

Jesteśmy nowoczesnym centrum logistycznym. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania z zakresu logistyki dla e-commerce i nie tylko, a także w obszarze wsparcia dystrybucji.
Stale rozwijamy się dla Ciebie.
Dajemy Ci kontrolę nad Twoimi wysyłkami

Usługi logistyczne – wsparcie Twojego eCommerce od A do Z

onas1

Co robimy?

Świadczymy usługi z zakresu logistyki dla e-commerce w modelu fulfillment (magazynowanie, pakowanie, wysyłka, obsługa zwrotów i reklamacji) i cross-docking. Oferujemy także wsparcie dystrybucji w modelu dropshipping i omnichannel.

onas2

Komu pomagamy?

Nasze usługi kierujemy do wszystkich eCommerce, bez względu na wielkość. Szczególnie zależy nam na małych i średnich firmach, bo chcemy dać im równe szanse konkurowania oraz wspierać ich rozwój poprzez dostęp do logistyki dotychczas zastrzeżonej tylko dla gigantów e-commerce.

onas3

Dlaczego my?

Dostarczamy rozwiązania logistyczne dostosowane do potrzeb Twojego biznesu. Zdejmujemy z Ciebie ciężar obsługi zamówień, a jednocześnie zapewniamy Ci stałą kontrolę nad wszystkimi procesami. Powierzając nam logistykę, zaoszczędzisz mnóstwo czasu i pieniędzy na rozwój swojego eCommerce. Zyskasz także dostęp do nowych kanałów dystrybucji, a tym samym szansę na wzrost sprzedaży.

Novazone w skrócie

Konkretne rozwiązania

Na start zamieniamy Twoje potrzeby w konkretne rozwiązania. Z nami zyskasz wszystko, czego potrzebujesz, by rozwijać swój biznes e-commerce.
 • Stabilny partner

  Jesteśmy stabilnym i odpowiedzialnym partnerem biznesowym, na rynku od ponad 30 lat. Nasz zespół tworzą eksperci w e-commerce.

 • Logistyka 360°

  Zapewniamy kompleksowe rozwiązania logistyczne dla małych, średnich i dużych firm z różnych branż.

 • Wsparcie sprzedaży

  Wspieramy rozwój sklepów internetowych, umożliwiając udostępnianie ich produktów w kanałach dystrybucji B2B/B2C.

 • Profesjonalna infrastruktura

  Dysponujemy nowoczesnym magazynem klasy A, który spełnia normy dla najbardziej wymagających produktów i jest położony w wygodnej lokalizacji dla międzynarodowych wysyłek.

 • Innowacyjność

  Działamy na najlepszym systemie WMS SAP, który integrujemy z dowolnym eCommerce. Ponadto zapewniamy podgląd do magazynu przez wygodną aplikację Warehouse Manager.

 • B2B

  Świadczymy usługi dla firm, szczególnie tych z branży e-commerce. Doskonale znamy ich potrzeby i właśnie dlatego nasza oferta jest idealną na nie odpowiedzą.

Fulfillment – opinie

Kto nam zaufał?

Zapewniamy korzyści. Wiemy, że to tylko słowa. U nas odzwierciedlają je rekomendacje naszych klientów. Zobacz, kto nam zaufał.

Dzięki współpracy Trzech Zórz i producentów z Novazone, mam dostęp do dowolnej ilości towaru, kiedy tylko potrzebuję i bez zamrażania pieniędzy! A do tego wszystkie zamówienia z mojego sklepu są pakowane zgodnie z wytycznymi w duchu zero waste.

Karolina Grochowska

Trzy Zorze

Potrzebowaliśmy miejsca na przechowywanie niestandardowych towarów. Z pomocą przyszło nam Novazone zapewniając profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do naszych potrzeb. Znaleźliśmy wszystko, czego szukaliśmy.

Michał Drozdowski

Franklin Products

Odkąd współpracuję z Novazone, mam więcej czasu na rozwój e-sklepu. Nie muszę się już zajmować pakowaniem zamówień, obsługą zwrotów czy długimi negocjacjami z dostawcami towaru.

Dr Elżbieta Senkara

Senkara

Zwiększyć sprzedaż produktów Holland & Barrett na rynku w Polsce i mieć dostęp do profesjonalnych usług logistycznych – to był nasz cel. Poszukując skutecznych rozwiązań, trafiliśmy do Novazone. Dzięki nawiązanej współpracy, nasze suplementy są udostępnianie w różnych miejscach w sieci i widoczne dla klientówB2B/B2C. A wszystko to bez większych inwestycji!

Wiktor Sopel

Nomalogic

Oferta Novazone

Zainteresowany? Sprawdź naszą ofertę